Kapat

İzlemeniz Gereken, Hacker Konulu 1 Dizi 1 Film

Anasayfa
Dizi İzlemeniz Gereken, Hacker Konulu 1 Dizi 1 Film

Eğer sizde bilgisayar korsanları, Hackerlara meraklıysanız  sizlere önereceğim bu diziyi ve filmi kesinlikle izlemelisiniz. Filmin adı; Who Am I , Dizinin adı ise; MR. Robot ikiside biribirinden sürükleyici bu yapımlar sizleri ekrana kitleyecek cinsten.

Filmin Adı ; WHO AM I – BEN KİMİM?

BEN KİMİM?’ 4 Eylül 2015 tarihinde vizyona girmiş, Alman yapımı bir filmdir. Yönetmenliğini Baran Bo Odar‘un üstlendiği filmin konusu şöyle;

Toplumla fazla ilişkisi olmayan yalnız bir hacker olan Benjamin, Max adında başka bir hacker ile tanışır. Stephan ve Paul adındaki  Yazılım ve Donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker grubu kurarlar. CLAY yıkıcı faaliyetleriyle isimlerini duyurmaya başlar. İstihbarat teşkilatlarını peşlerine takan hacker grubuna karşı çıkan başka bir karanlık hacker grubu onlarla rekabet etmeye çalışacaktır.

 

Dizinin Adı ; MR. ROBOT

‘Mr. Robot’ Sam Esmail tarafından kaleme alınan  USA-NETWORK kanalında yayınlanan Dram-Gerilim dizisidir. 24 Haziran 2015’te ilk bölümüyle yayın hayatına başlamış şuanda 1.sezonunu bitirmiş ve 2.sezonu için gün saymakta.

Dizinin Konusu ise şu şekilde;

Gündüzleri siber güvenlik uzmanı geceleri ise kanunsuz bir hacker olarak yaşamını sürdüren Elliot adında hacker olan asosyal bir gençin hayatını konu alıyor. Bir gün gizli bir hacker grubunun lideri tarafından çok uluslu şirketleri çökertmesi için kendisine yöneltilen bir teklif ile yol ayrımına düşüyor, Macera ise burada başlıyor…

Konusundan birşey anlamadım derseniz, ilk bölümün fragmanına bir bakın derim;

Daha fazlasını okumak için aşagıya doğru kaydırın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir